+90 507 847 12 58
7 Gün 24 Saat
mail@frhn.net

Hakkımda

Kişisel Web Günlüğü

Kısaca 1987’den Günümüze diyelim…

İşin latifesi bir yana ’87 Karşıyaka doğumluyum.

Yüksek tahsilimi 2011 yılında Hatay’ın Mustafa Kemal Ünivetsitesi’nin Mimarlık Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü’nde tamamladım.

Okuduğum okulun artıları 4 yıllık bir diploma, AutoCad eğitimi, boş zamanlarda Photoshop ve Corel kurcalamaları ve “üniversite mezunu” apoleti oldu ki içlerinden AutoCad, Corel ve Photosop bana büyük katkı sağlıyor. Zira grafik tasarımı konusuna olan eğilimim bilgisayarla tanışmam ile hızla arttı ve  hali hazırda grafik ve web tasarım işleri ile uğraşmakta hatta ekmeğimi kazanmaktayım.

Photoshop, Illustrator, Freehand, Corel Draw, AutoCad, MS Office ve ucundan biraz 3dS Max, Artlantis, Google SketchUp programlarını kullanmaktayım.

ferhancaliskan

Karşıyaka taraftarıyım, dolayısıyla bildiğim 2 renk var ve basketbol diye yazılan KARŞIYAKA diye okunan sporla ilgilenmekteyim.

2006 yılından beri kişisel sitemi kullanmakta ama ilk kez hakkımda bölümü doldurmaktayım ki yıl 2013 olmuştur.

2010-2016 yılları arasında Can Dijital Baskı Hizmetleri’nde Dijital Baskı Operatörü, Özel Müşteri Temsilcisi ve Kurumsal Müşteri Temsilcisi olarak görev aldıktan sonra Ağustos 2016’dan itibaren @DijitalBaskici instagram hesabı ve Reklam724.com oluşumları ile kendi adımlarımı atıyorum.

Ayrıca 2015 yılının Mayıs’ında “Baba” olduğum detayını da belirtmek gereklidir.